فریم ورک آنلاین دیما

به فریم ورک آنلاین دیما خوش آمدید . این سایت یک ابزار آنلاین برای ساخت قالب سیستم های مدیریت محتوای بازمتن جوملا می باشد.

کمک به خیریه مهر آفرین

برای راحتی و سهولت شما دوست عزیز در تبدیل قالبهای خارجی به قالب های فارسی و بومی ، ابزار جدید باز متنی به سرویس قالب ساز دیما اضافه شده که امکان تبدیل سی اس اس های LTR به RTL را فراهم کرده است.
این سرویس رایگان است و با نام کاربری خود میتوانید بصورت نامحدود از آن استفاده کنید.
http://pro.themegenerator.ir/fa/services/ltr2rtl
با تشکر گروه نرم افزاری دیما

متاسفانه به دلیل عدم حمایت توسعه دهندگان  وردپرس ، دات نت نیوک و دروپال مجبور شدیم این بخش های سایت را تا پیدا شدن توسعه دهنده حرفه ای از مسیر خارج کرده و غیر فعال نموده ایم.

امیدواریم به زودی بتوانیم این بخش ها را مجدد فعال کنیم.

استایل های جدید به قالب ساز اضافه شد، این استایل ها شامل استایل باکسها و لوگو و فوتر و جستجو می باشد!

برای راحتی شما عزیزان استایل های سه بعدی به خروجی تمامی سیستم های مدیریت محتوا اضافه شد.

استایل های سه بعدی به قالب ساز اضافه شد ، این استایل ها را میتوانید بصورت تکی یا با هم در یک قالب استفاده کنید ، البته فعلا برای جوملا کاربرد داره اما بزودی برای سایر سیستم های مدیریت محتوا نیز کاربردی می شود.

تعداد اسلایدر ها قالب ساز 10 عدد شد ، این اسلایدر ها فعلا از شماره 6 به بعد برای جوملا کاربرد دارد ، بزودی نسخه بقیه سیستم های مدیریت محتوا نیز اضافه می شود!

فریم ورک دیما - قالب ساز حرفه ای جوملا ، وردپرس ، دروپال 6 و 7 و دات نت نیوک| Joomla, Wordpress,Drupal, Dnnuke ThemeGenerator. کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.

تمامی حقوق برای گروه نرم افزاری دیما محفوظ است ، طراحی شده توسط دیما تمپلیت (میترا تمپلیت) ، قدرت یافته از دیما سی ام اس

از سایت های زیر بازدید کنید!